سفارش تبلیغ
صبا
هرکس خدا را دوست بدارد، خدا دوستش بدارد و هرکس خدا دوستش بدارد، از ایمنان خواهد بود . [.امام صادق علیه السلام]
لوگوی وبلاگ
 

دسته بندی موضوعی یادداشتها
 
کتاب ، دهمرده ، آرشیو ، دهمرده های موفق استان ، دکتر حبیب الله دهمرده ، دکتر دهمرده در سنگری دیگر ، سایت آموزش مجازی دروس و نرم افزار سایت دانلود کتاب سایت دا ، شبستری ، شهید رضا دهمرده ، مجموعه مداحی از حاج صادق آهنگران ، معرفی سایت پاسخگویی به مسایل دینی ، موسیقی سیستانی ، ویژگی هایی که دهمرده داشت و دارد یکی تلاش و زحمت کشیدن است که می ، دهمرده - سیستان و بلوچستان ، www.mehrekerman.comمهر کرمان ، آهنگ ها و ترانه های زابلی و سیستانی ، آهنگران ، استاندار محبوب کرمان ، جناب آقای دکتر دهمرده ، اقوام و طایفه‌های سیستانی استان سیستان و بلوچستان ایران ، به او دهمرده نگویید بلکه وی حقیقتا صدمرده است ، تاریخ سیستان-سیستان زادگاه نخستین ها-سیستان ، تصاویر بیاد ماندنی از دکتر دهمرده ، تیره‌های ده مرده ، حبیب الله دهمرده ، حبیب الله دهمرده استاندار لرستان شد ، حبیب اله دهمرده ، دانلود آهنگ های سیستانی و زابلی ، دانلود موسیقی سیستانی از آقای ذولفقاری آلبوم اوشیدا آهنگهای ، درود و بدرود صمیمانه جناب آقای دکتر دهمرده در پاسخ به ابراز احسا ، دکتر دهمرده ، اساس وجودیش را خدمت بی منت به مردم می داند ، دکتر دهمرده که بحمدالله خستگی رو به خستگی وا داشتند ، دکتر مهدی دهمرده ،

صفحات اختصاصی
 
دهمرده
آمار و اطلاعات

بازدید امروز :50
بازدید دیروز :47
کل بازدید :492702
تعداد کل یاداشته ها : 112
97/9/28
6:13 ع
مشخصات مدیروبلاگ
 
علی[55]
این وبلاگ برای معرفی سایتهای دانلود کتاب فارسی و یادداشتهای شخصی می باشد و ضمنن شما با دکتر دهمرده در این وبلاگ بیشتر آشنا می شوید.

خبر مایه

 

  دکترنظر دهمرده و سه موفقیت مهم در کمتر از یک هفته
27.jpg1. تمدید حکم نماینده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در هیات های نظارت بر تشکلهای سیاسی واحدهای دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان

مشاهده حکم

27.jpg2. اعطای لوح از طرف فرمانده منطقه مقاومت بسیچ سپاه سیستان و بلوچستان، در تقدیر از حمایت وپشتیبانی  برنامه های هفته بسیچ سال 86

مشاهده تقدیر نامه

27.jpg3. تصویب دانشکده های تحصیلات تکمیلی، علوم انسانی و تربیت معلم دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان

مشاهده متن مصوبه

پیام نوروزی دکتر نظر دهمرده در سال1387

27.jpgباسمه تعالی 
آفرین بر شما مردم شریف استان و بویژه جوانان عزیز، سربازان و منتظران و محبان مهدی (عج) در همه لباس و مسلک،  ادامه مطلب 

 

27.jpg خبر ویژه نوروزی دکتر نظر دهمرده در جهت تحقق شعار اصلی بازگشت به مردم ادامه مطلب

 

27.jpgباسمه تعالی
شصت و یکمین جلسه شورای منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ 19/فروردین ماه سال 1387 به میزبانی واحد زاهدان در سالن کنفرانس این واحد برگزار شد. ادامه مطلب

27.jpgباسمه تعالی
مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار شد.ادامه مطلب


  
  

 

معرفی کلی

دکتر حبیب الله دهمرده متولد 1331 شهرستان زابل بوده و دارای سه فرزند پسر و یک دختر می باشد.

ب)سوابق تحصیلی و علمی

ایشان در سال 1356 در رشته ریاضی موفق به کسب مدرک دانش نامه لیسانس از دانشگاه اصفهان شده و برای ادامه تحصیل راهی انگلستان می شود. در سال 1978 میلادی از دانشگاه آکسفورد فوق لیسانس ریاضی کاربردی و در سال 1981 (PHD) دکترای این رشته را از همان دانشگاه دریافت می کند. ایشان هم اینک با رتبه دانشیاری در دانشگاه تدریس می نماید.

در سابقه فعالیت علمی حبیب الله دهمرده علاوه بر تدریس در دانشگاه های امیرکبیر، علم و صنعت ایران و دانشگاه سیستان و بلوچستان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مقالات متعدد و شرکت در کنفرانس های مختلف علمی بین المللی ثبت شده است. در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ارایه بیش از 23 مقاله علمی به زبان انگلیسی با محوریت مباحث تخصصی حوزه ریاضیات و کنفرانس های دانشگاهی داخل و کنگره های علمی خارج از کشور نظیر ژاپن، سوئیس، مجارستان و تایلند.
 • تالیف و تصنیف پنج کتاب علمی و دانشگاهی از جمله آنالیز عددی، ریاضیات عمومی(فنی مهندسی) و کامپیوتر(برنامه نویسی فرترن)
 • دریافت عنوان استاد نمونه کشوری در سال 1374 به علت کارهای برجسته علمی
 • دریافت بیش از سی مورد لوح تقدیر به دلیل اقدامات علمی و برجسته از طرف ریاست محترم جمهوری سابق، وزیران علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان جنگلها و مراتع کشور و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
 • تدریس در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با موضوعات آنالیز عددی، کامپیوتر، روش های عددی در جبر خطی و آنالیز پیشرفته در دانشگاه های امیرکبیر، علم و صنعت و سیستان و بلوچستان
 • حضور در پروژه های تحقیقاتی به عنوان استاد راهنما در مقطع کارشناسی ارشد در 9 مورد
 • مدیر مسئول شش نشریه تخصصی در زمینه علوم انسانی و مهندسی

  ج) سوابق مدیریتی

  حبیب الله دهمرده با وجود اشتغال به فعالیت های علمی و دانشگاهی همواره در عرصه اجرایی و مدیریتی مومنانه و بسیجی وار حضور جدی و فعال داشته و بر این اعتقاد است که رمز و راز پیشرفت هر کشوری، ایحاد ارتباط وثیق و کارآمد میان دانشگاه و عرصه اجرایی می باشد. از این روی حضور چهره دانشگاهی مومن و انقلابی در مدیریت های اجرایی را سبب ساز ارزشی شدن و علمی شدن بیشتر تصمیمات کشوری در حوزه های مختلف می داند.


  ایشان در عرصه اجرا نیز از سوابق قابل ملاحضه و اثربخشی برخوردار بوده که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 • ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان(77-68)، ریاست دانشگاه پیام نور زاهدان(78-68)، ریاست دانشگاه تربیت معلم زاهدان(78-70) و ریاست دانشگاه زابل(84-78)
 • مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان عمران سیستان(75-73)، مشاور وزیر فرهنگ و آموزش عالی(79-77)
 • عضویت در کمیته ملی یونسکو در ایران، عضویت شورای پژوهشی وزارت فرهنگ و آموزش عالی(1369)، عضو گروه برنامه ریزی بودجه و اعتبارات وزارت علوم(سال 71)، حضور در هیات امنای دانشگاه های منطقه جنوب و جنوب شرق و چندین دانشگاه و دانشکده، عضو انجمن ریاضی ایران، دبیر همایش ها و کنفرانس های متعدد از جمله کنفرانس ریاضی(سال 65)، همایش استان شناسی(سال 75)، کنگره سرداران شهید استان سیستان و بلوچستان و کرمان(سال 76)، عضو هیات اجرایی اصل 49 قانون اساسی(سال 65)، عضو شورای مرکزی دانشگاه ها(سال 76)، عضو شورای نظارت بر مدارس غیرانتفایی، و مسئول تاسیس و راه اندازی دبیرستان های پیش دانشگاهی مناطق محروم کشور(سال 1371)
 • بنیانگذار و موسس دانشگاه زابل، مراکز پیام نور استان سیستان و بلوچستان، مجتمع های آموزشی استان، دانشکده علوم پزشکی زاهدان، مرکز تحقیقات آب، دانشکده کشاورزی، دانشکده های مدیریت، هنر، علوم، فنی مهندسی، منابع طبیعی و ادبیات و علوم انسانی زابل و زاهدان و پژوهشکده کشاورزی زابل.

  د) نگاه بیرونی

  وجه علمی، اجرایی و فعالیت بی وقفه ایشان در همه عرصه هایی که حاضر بوده از نگاه تیزبین مقامات عالی نظام و مسئولان ارشد پنهان نبوده و در موارد متعدد این موضوع از بیان آن بزرگواران خاطر نشان شده است. از جمله:

  مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مد ظله العالی» پس از بازدید از پژوهشکده کشاورزی دانشگاه زابل در جمع مسئولین و خبرنگاران با اشاره به عملکرد دکتر حبیب الله دهمرده فرمودند: " دهمرده نگویید، بلکه حقیقتا ایشان صد مرده است" .

  آقای خاتمی رئیس جمهور سابق در دیدار روسای دانشگاه ها خطاب به ایشان گفته است: " آقای دکتر دهمرده در دولت از تو تعریف می کردند. من مطرح کردم لازم نیست شما دهمرده را به من معرفی کنید، من بایستی ایشان را به شما معرفی کنم" .

  توانمندی بالا و اقدامات عمرانی گسترده و روحیه مخلصانه و ولایت محوری دکتر دهمرده بارها مورد تاکیید مقام عظمای ولایت، مسئولان عالی، وزیران و معاونان رئیس جمهور و سایر مقامات قرار گرفته است.


 •   
    

  نخستین کنگره بین المللی نوآوری و شکوفایی بزودی در استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود .

  استاندار سیستان و بلوچستان روز یک شنبه در جمع چند تن از مدیران و اساتید دانشگاه اعلام کرد :

  با عنایت به نامگذاری سال 1387 به نام سال نوآوری و شکوفایی از سوی ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) ، استانداری سیستان و بلوچستان با همکاری مرکز آموزش ترویج فرهنگ قرآنی نخستین کنگره بین المللی نوآوری و شکوفایی را با شرکت تمامی اندیشمندان ، کارشناسان و صاحب نظران داخلی و خارجی در زاهدان برگزار می نماید .

  دکتر حبیب ا... دهمرده هدف از برگزاری این کنگره جهانی را بهره گیری از تجربیات متخصصان و صاحب نظران داخلی و خارجی در مباحث خلاقیت و توسعه دانست و افزود : سعی خواهد شد از دست آوردهای این کنگره در جهت توسعه همه جانبه کشور و تحقق سند توسعه چشم انداز بیست ساله استفاده شود .

  وی تاکید کرد : انشاءا... یافته های علمی و مقالاتی که در کنگره ارایه خواهد شد به صورت عملی اجرایی شود و الگویی از توسعه دانش محور در کشور و حتی سایر کشورهای اسلامی به اجرا درآید .

  استاندار همکاری همه اندیشمندان و اساتید دانشگاهی در ارایه مقاله و برگزاری با کیفیت این کنگره خواستار شدند

  به گزارش ستاد اطلاع رسانی استانداری سیستان و بلوچستان جزییات برگزاری این کنگره بین المللی اعم از مکان ، زمان و رئوس برنامه ها از طریق رسانه های جمعی اعلام خواهد شد .


    
    

  برای دیدن نام آوران به این لینک مراجعه فرمایید http://www.shahr-i-sokhta.ir/namavaran1.htm


  87/1/16::: 6:44 ع
  نظر()
    
    

   یا باوالحوائج دانلود تصویری از نزار القطری برای موبایل

  Link: babol%20havahej%20%20(%20www.10mardeh.ir%20).zip

  کلیک راست سیو ترک از


    
    

  مجموعه تصویری دست پنهان ( قمه زنی)

   

   

  نگاهی به تاریخچه، مبانی فقهی و بازتاب های قمه زنی در افکار عمومی و رسانه های بین المللی

  دانلود در ادامه مطلب

   

   Image

   

   

  مجموعه تصویری دست پنهان  - MB 12

  سخنان آیت الله بهجت در مورد قمه زنی - تصویری - 3 MB

   

  مجموعه تصویری دست پنهان - ویژه موبایل   - 12 MB

  سخنان آیت الله بهجت در مورد قمه زنی - تصویری ویژه موبایل - 3 MB

   

   دانلود کتاب دست پنهان به صورت PDF

   

   

   

  راهنمای دانلود :  کلیک راست بر روی فایل و Save Target As


    
    

  دکتر دهمرده استاندار  در بین کار آفرینان استان

   حرف خوبی میزنه و میگه در 60 و 50 سال قبل

  ژاپنی ها در وقت اداریشان کار می کردند

    ولی برای ساختن مملکت خودشان به همان ساعت کاری متکی نبودند

  و بیشتر از اون ساعت اداری برای پیشرفت کشورشان دست به ابتکارات و خلاقیت و کارهای مفید  می زدند

  و به خود و مملکت خود کمک می کردن .

  واین حرف حقیقت دارد آنچنان که میبینیم ژاپن یکی از قدرتهای مهم در جهان می باشد از نظر علم ،  صنعت ، ربات سازی و........

   از نظر من ژاپن خیلی کشور پیشرفته ای است ولی یک چیز اونها آزارم میده

  و اون اینکه نوچه و دست پرورده آمریکاهیها هستند.

   


  86/11/24::: 8:17 ع
  نظر()
    
    

   

  دکتر نظر دهمرده در سال 1339 در روستای شیخ لنگی شهرستان زابل در خانواده‌ای کشاورز و مذهبی پا به عرصه وجود نهاد.


   

   

   

   


  86/11/24::: 7:31 ع
  نظر()
    
    

  برای نجات جان مسافران چابهار استاندار به آب زد

  استاندار سیستان و بلوچستان بامداد روز پنجشنبه هنگامی که برای امدادرسانی به سیل زدگان کنارک راهی چابهار بود سه تن از مسافران را که درحال غرق شدن در سیلاب بودند از مرگ حتمی نجات داد.

   به گزارش خبرنگار ایران زمین دو تن از نجات یافتگان بازنشسته آموزش و پرورش هستند. استاندار سیستان و بلوچستان در کمال ناباوری و شجاعت خود را به آب زد و هر سه نفر را که از اعضای یک خانواده بودند از میان گل و لای بیرون کشید و حیاتی دوباره به آنها بخشید. آنان در حالیکه شوکه شده بودند در کمال تعجب ناجی خود را استاندار سیستان و بلوچستان دیدند.

  نجات یافتگان همراه با خودروی خود از زاهدان راهی چابهار بودند که به دلیل واژگونی خودرو سرنشینان در رودخانه سقوط کردند.

  منبع: روزنامه ایران دوشنبه 1 بهمن1386


  86/11/7::: 1:51 ع
  نظر()
    
    
     1   2   3   4   5      >